מי אנחנו

חברת קליקוס מארחת אתרים כבר למעלה מ-7 שנים. אנחנו מאמינים במספר קטן של לקוחות שמקבלים שירות ותשומת לב אישית. אנחנו מכירים את כל הלקוחות שלנו בשמם ואנחנו מאמינים שכל אחד מהם צריך לקבל יחס אישי ושירות לא מתפשר.

במהלך השנים שמנו לב שאין פתרון איכותי בשוק עבור לקוח שמחפש אתר איכותי בתשלום חודשי קטן שכולל את כל המרכיבים שהוא זקוק להם כגון מערכת לניהול אתר, אירוח, מייל וכו’.

השירות שאנחנו מציעים נותן פתרון איכותי כולל לכל אדם או חברה שזקוקים לאתר אינטרנט.

בחרנו את השירותים הטובים ביותר בשוק: למערכת ניהול האתר אנו משתמשים במערכת ניהול וורדפרס שנחשבת הפופולארית ביותר כיום בעולם, ולא במקרה. הלקוח מקבל מערכת ניהול שמאפשרת לו תוך כמה דקות לעדכן ולשלוט על האתר שלו ללא מגבלות טכניות או עיצוביות.

באמצעות מערכת ניהול התוכן תוכלו בצורה מהירה להכניס תכנים, לכתוב מאמרים ולבחור תבנית עיצובית מתאימה.

אנחנו לא מאמינים בלכבול את הלקוחות שלנו ובמידה ואתם מעוניינים להשתמש בבעל מקצוע על מנת לקחת את האתר שלכם צעד אחד קדימה, תוכלו להשתמש בשירותינו או בשירותיו של כל מעצב או מתכנת בשוק, אנשי המקצוע שמכירים את וורדפרס, ומדובר על אלפי אנשים רק בישראל.

אודות 1
אודות 1
shkedim_dror

אנחנו מכירים את כל הלקוחות שלנו בשמם הפרטי Read More


למערכת המייל בחרנו את השירות שאנחנו משתמשים בעצמנו בו כבר יותר מ-4 שנים וזה Google Apps. המערכת תעזור לכם לנהל את התקשורת שלכם בצורה מסודרת ואף לקבל שירותי משרד אחרים כגון מעבד תמלילים, גליון אלקטרוני ותוכנת מצגות.

בנוסף לאירוח אנחנו עוסקים בעיצוב אתרים ואפלקציות וכן בקידום אתרים בגוגל וברגע שתהיו מוכנים, אנו נשמח לעזור לכם לשפר את הנוכחות שלכם באינטרנט בצורה מעולה.

אנחנו מזמינים אתכם לבחור חבילה מתאימה ואנחנו נעזור לכם להקים אתר אינטרנט איכותי בקלות ובמחירים נוחים.