מה זה outlook.com?

בתחילת נת 2013 מיקרוסופט השיקו מוצר חדש בשם אאוטלוק דוט קום. מדובר על ממשק מייל חדש, מעוצב מחדש לחלוטין שמעניק לכל מי שמעוניין מערכת מייל קלילה, עם עיצוב מינימליסטי ויפהפה. השירות אמור להתחרות עם ג’ימייל ומציע פיצ’רים דומים. אחד הדברים המעניינים ביותר הוא האפשרות של חברות או בעלי אתרים, לחבר את הדומיין שלהם לממשק outlook ובכך לקבל מערכת מיילים שנשמרים בענן ומאפשרת גישה מכל מחשב או מכשיר נייד אחר.

היתרון בלשמור את מערכת המיילים בענן הוא בהפרדה בין השרת של האתר שלכם והשרת של הדואר. בצורה כזאת, במידה ויש תקלה זמנית, רק אחד מהם לא יעבוד.

יתרון נוסף הוא ביכולת שלכם להשתמש באימיילים שלכם באחת הצורות שאתם מעדיפים. או באמצעות הממשק שפועל על הדפדפן, או בתוכנת האאוטלוק הרגילה שלכם שמאוחנת אצלכם במחשב, וכמובן אתם יכולים לגשת למיילים שלכם דרך המכשיר הנייד שלכם, לא משנה איזה טלפון יש לכם.

ללא ספק הממשק החדש של אאוטלוק הוא ללא ספק היפה והנוח ביותר לשימוש. רואים את המהפכה שמיקרוסופט עברה בשנתיים האחרונות בכל מה שקשור לעיצוב, אסתטיקה וחווית משתמש. מחברה ללא חזון חזותי וחוסר רגישות כללי למשתמשים, מיקרוסופט היום, עם פילוסופיית ה”מטרו” שפיתחה הפכה להיות בחזית של עיצוב הממשק, ואאוטלוק דוט קום זאת רק דוגמא אחת לכך

כאשר אתם הופכים ללקוחות קליקוס, אנחנו נתקין עבורכם את המערכת ונחבר אותה לדומיין שלכם. בצורה כזאת תהיה לכם מערכת מייל מעולה וגמישה, ללא עלות נוספת.